Soutěž o Vánoční a novoroční přání

Dnes je už jen raritou, že obdržíte nebo naopak darujete vánoční přání v tištěné podobě. Posíláte smsky, protože jsou rychlé a levné a jediným kliknutím můžete rozeslat zprávu velkému množství příjemců. Rovněž jsou oblíbené emaily s různými animacemi nebo zvukovými efekty. Těmito způsoby komunikace určitě jdete s dobou, ale právě během svátků bychom si mohli mezi sebou vyjádřit úcty o kousíček víc.

Vánoční a novoroční přání si v mezifiremní komunikaci stále drží své místo. Společnosti si uvědomují váhu tištěného papírového vánočního přání. Můžete si ji chytit, "potěžkat", ohlédnout si ji z různých stran, ba co víc, na stole vám vydrží déle než trvanlivý jogurt. Pokud je grafika na úrovni, stává se mnohokrát i pěkným doplňkem interiéru.

Zkuste letos i Vy poslat místo smsky tradiční vánoční přání. A ještě lépe - zkuste tyto přání vyhrát zdarma. Připravili jsme si pro vás milou soutěž, a věříme, že výherce udělá vánočními a novoročními přáními svým příjemcům radost :)

Chcete vánoční a novoroční přání zdarma? Stačí když se zúčastníte naší jednoduché soutěže a budete zařazeni do slosování o 30 unikátních přání podle Vašeho výběru.

Pravidlá soutěže

1. Staňte se naším fanušíkem na Facebooku.

2. Vyplňte tento krátky formulář a odpovězte na soutěžní otázku.

FORMULÁŘ

3. Sdílejte našu Facebook stránku na Vašem profilu.

Podmínky soutěže

Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou. Soutěž probíhá od 11.10.2014 do 11.12.2014. Výherce bude zveřejněn na naší internetové stránce, na Facebooku a také ho seznámíme o výhře emailem.