Kdo jsme

Společnost MaxCreative s.r.o. sdružuje kreativné a zapálené grafiky, které baví podílet se na tvorbě nápaditých oznámení a přání. Na trhu působí od roku 2011 a naším hnacím motorem je vášeň pro moderní a jiný design, než na jaký byl český a slovenský trh zvyklý.

Mluví za nás spokojení zákazníci z celé České republiky a Slovenska, kteřých oslovila naše nabídka na internetu. Naším prioritním cílem je naplňování Vaší spokojenosti, stejně jako neustálé přinášení kreativních a nových návrhů.

Svou nabídkou chceme uspokojit ty, kterým už dávno nevoní postsocialistická nálada v grafice tištěných karet, ať už svatebních a promočních oznámení nebo vánočních a novoročních pozdravů.

Náš tým

Kreativně a s radostí

Přesně tak se snažíme přistupovat k tvorbě návrhů vánočních a novoročních pozdravů.

Náš tým momentálně tvoří:
Miriama Grňáková - jednatel společnosti,
František Axamit - obchodní manažer pro ČR Anna Diesková - profesionální grafik,
Pavol Senko - IT podpora
a další grafici, kteří svou tvorbou rádi obohacují naši nabídku. Přidat se může každý s chutí a talentem.

Vaše radost
naše radost

Vaše spokojenost je naší odměnou

V naší firmě děláme vše pro to, abyste s naší službou byli spokojeni, jinými slovy, abyste měli radost.

Přesně o tom totiž přání a oznámení jsou. O šíření radosti, štěstí a klidu. Pokud se tento úmysl skloubí s nápaditým designem a kvalitním provedením, jedná o produkt, který udělá radost nejen Vám ale i příjemcům.

Novinka na trhu

Přinášíme Vám způsob jak se zbavit pracného obálkování vánočních a novoročních přání. Vánoční a novoroční přání s lehkostí vložíme do obálek a zašleme na určené adresy za Vás. Stačí, když v objednávkovém formuláři zaškrtnete možnost "zaslání přání" a přiložíte soubor s adresami. My adresy vytiskneme na obálky, přidáme adresu odesílatele - tedy Vás a pozdravy zašleme za Vás. Můžete si vybrat doručení klasicky nebo 1.třídou. Jako potvrzení o zaslání Vám zašleme potvrzené podací archy s adresami příjemců.

Zakoupením této služby navíc od nás obdržíte 3 upomínkové předměty dle Vašeho výběru zdarma (platí při objednávce nad 100 kusů). Více informací o službě zasílání vánočních a novoročních přání naleznete zde.