Novoročenky a PF karty – dodací podmínky

Objednávkový proces1. Objednávání zboží probíhá prostřednictvím vyplněného internetového formuláře, kde se zadají přesné a pravdivé informace.
2. Maximálně do 24 hodin obdržíte na email návrh pozdravu dle Vámi zadaných požadavků s kompletní informací o produktu a cenovou kalkulací.
3. Po potvrzení zaslaného návrhu se objednávka stává závaznou.
4. Vánoční a novoroční pozdravy expedujeme maximálně do 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky.
5. Platba probíhá formou dobírky nebo převodem na účet. Součástí zásilky je potvrzená faktura.
6. Zásilky zasíláme poštou 1.třídou, na vyžádání doporučeně.

Potvrzení objednávky musí proběhnout do 72 hodin od obdržení návrhu, případně emailu se změnami. V opačném případě automaticky dochází ke stornování objednávky.

Barevnost grafických návrhů se může lišit v závislosti na barevném nastavení monitoru. Barevné odchylky jsou ze zkušenosti velmi jemné. Obdržané návrhy doporučujeme stáhnout do Vašeho PC a tak si je prohlédnout. Internetový prohlížeč používá jinou barevnou škálu. Pro maximální spokojenost doporučujeme zvolit možnost zaslání tištného vzorku vybraného vánočního a novoročního pozdravu.

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace. Kontaktujte nás.

GRAFICKÉ ÚPRAVY
BARVY,LOGO,PÍSMO,TEXT

Na požádání bezplatně změníme barevnost přání, umístnění objektů nebo textu, změníme písmo, přidáme Vaše logo, či upravíme text podle Vašich požadavek.

V případě náročnějších grafických změn nás prosím kontaktuje prp víc informací. Vánoční a novoroční přání rádi přizpůsobíme podle Vašich požadavků.

NOVINKA NA TRHU

POZDRAVY ZAŠLEME ZA VÁS

Přinášíme Vám způsob jak se zbavit pracného obálkování vánočních a novoročních pozdravů. Vánoční a novoroční pozdravy s lehkostí vložíme do obálek a zašleme na určené adresy za Vás. Stačí, když v objednávkovém formuláři zaškrtnete možnost “zaslání pozdravů” a přiložíte soubor s adresami. My adresy vytiskneme na obálky, přidáme Vaši adresu jako odesílatele a pozdravy zašleme za Vás. Můžete si vybrat doručení klasicky nebo 1.třídou. Jako potvrzení o odeslání Vám zašleme potvrzené podací hárky s adresami příjemců.

Navíc, zakoupením této služby od nás obdržíte 3 upomínkové předměty dle Vašeho výběru zdarma (platí při objednávce nad 100 kusů). Více informací o službě zasílání vánočních a novoročních přání naleznete zde.

KVALITA ZPRACOVÁNÍ
Vánoční a novoroční pozdravy tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.Pro dosažení nejvyšších kvalit jsou vánoční a novoroční pozdravy tištěné podle typu na papíře jim určeném. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Z hlediska dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme změnu papíru konzultovat předem.

Společnost MaxCreative s.r.o. se věnuje i návrhům a výrobě promočních a svatebních oznámení. Nabízí i služby grafiky na míru. Právě novodobým a neotřelým designem oznámení si získala tisícky spokojených zákazníků z České republiky a Slovenska.

Nabídku svatebních oznámení si můžete prohlédnout na www.svatba-oznameni.cz.