Novoročenka metalická PF 2023

Novoročenka metalická Vertikal

Novoročenka metalická krajinka

Novoročenka metalický stromeček

Novoročenka metalická vločka

Význam metalického potisku na PF kartách a vánočních pozdravech

Potisk metalickou fólií může být tím nejdůležitějším rozdílem mezi běžným marketingovým materiálem a kouskem, který je poutavý a neodolatelný. Pokud hledáte jedinečný způsob, jak dodat svému tištěnému projektu určitou třídu a sofistikovanost, aby vypadal a působil prémiovějším dojmem, pak je potisk metalickou fólií tou správnou volbou.

Fóliový tisk je speciální tiskový proces, který používá teplo, tlak a kovový papír (fólii). Ten se používá k vytváření různých lesklých vzorů a grafiky na různých materiálech. Fóliový tisk dodává tištěnému médiu neuvěřitelný vzhled a rychle se stává preferovanou metodou tisku v mnoha průmyslových odvětvích. Tato technika představuje aplikaci kovové nebo pigmentované folie na pevný povrch nanesením vyhřívané matrice na fólii.

Díky tomu se trvale přilepí na povrch, pod nímž opouští design matrice, bez ohledu na to, zda se jedná o malý, složitý design nebo větší plochu. Unikátní věcí na potisku fólií je to, že přicházejí v širokém výběru barev a povrchových úprav. I když jsou nejoblíbenějšími barvami jednoznačně zlaté a stříbrné fólie, přicházejí také v mnoha dalších barvách a efektech, jako jsou holografické a perleťové, které všechny pomáhají replikovat vzhled drahých kovů.

Tato technologie se může jevit jako nová, ale některé z úplně prvních rukopisů, které kdy byly vyrobeny, používaly skutečný zlatý lis k ozdobě složité kaligrafie a předmětů, jako jsou sochy a amulety. Už jen to může napovědět, jak může tisk fólií udělat z potiskovaného média luxusní artikl.

PF karty, tisk fólií na novoročenkách

Celým účelem použití fólie na vánočních pozdravech je, aby vynikly v porovnání s konkurencí jako prémiovější možnost. Studie ukázaly, že čím atraktivnější něco vypadá, tím je větší pravděpodobnost, že spotřebitelé tomu budou věnovat pozornost. Implementací potisku fólie na svůj vánoční pozdrav se odlišíte od těch, kteří tuto metodu nepoužili. Používání potisku metalickou fólií také znamená, že vytváříte něco, co vyžaduje pozornost příjemce, a zároveň je mnohem obtížnější takové pozdravy snadno odložit a ignorovat.

Novoročenky, které vyčuhují z davu

Nadnárodní společnosti, které vyrábějí výrobky, které vypadají průměrně, nenajdete. Rovněž vaše firma působí v konkurenčním světě, ve kterém je nezbytné vyniknout. Je známo, že většina velkých společností používá technologii metalického tisku, a proto se právě tato technika začala spojovat s vynikající kvalitou. Když sami použijete tisk metalickou fólií, můžete své vánoční pozdravy považovat za kousky vyšší kvality v porovnání s těmi obyčejnými, které sbírají prach na policích. Působí prestižně, vypadají luxusně a okamžitě budou spojeny s prémiovou značkou.

Vánoční PF karty