Vánoční a novoroční přání

tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox.

Při tisku používáme kvalitní papíry z kategorie Colotech SuperGloss od Xeroxu. Podle typu sdělení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 300 g / m2.

Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Vaše vánoční a novoroční přání bude jedinečný a originální. Podle vašich požadavků víme barevnost přání a PF karet upravit, tak aby vám vyhovoval, co nejvíce. Ať už chcete barvy přizpůsobit ke svému logu nebo korporátní identitě, možnosti jsou omezeny pouze množstvím barev a jejich odstínů. Potěšte vašich obchodních partnerů krásnou vánoční pohlednicí.

Metalický tisk vánočních pozdravů – ražba metalickou fólií

V našem technologickém parku disponujeme i nejnovější technologií, která umožňuje potisk metalickou fólií. Díky tomu se vaše vánoční přání stane nezapomenutelné, originální a vánoční. Vždyť přece luxusní metalické odlesky vědí dodat každému produktu, ať už je to marketingový obal nebo vánoční přání či novoročenka, punc luxusu a ten unikátní prvek, který vás odliší od konkurence. Na svoje vánoční přání, nebo Pf kartu si můžete vybrat hned ze tří odstínů metalické fólie. V nabídce máme tři barvy metalické fólie GOLD, Rosegold a SILVER.

Vaše vánoční přání nebo novoročenky bude jedinečný a originální. Podle vašich požadavků víme barevnost pozdravů upravit, tak aby vám vyhovovala co nejvíce. Ať už chcete barvy přizpůsobit ke svému logu nebo korporátní identitě, možnosti jsou omezeny pouze množstvím barev a jejich odstínů. Potěšte vašich obchodní partnery krásným vánočním přáním. Jakékoliv vánoční přání z naší nabídky víme upravit tak, aby bylo možné použít technologii tisku metalickou fólií. Žádost o použití metalické tisku nám napište do poznámky v objednávkovém formuláři. Pro více informací o tisk metalickou fólií nás prosím kontaktujte.

Vianočné přání, které vynikne

Výrobky velkých mezinárodních společností, které vypadají průměrně, nenajdete. Stejně i vaše firma působí v konkurenčním světě, ve kterém je nezbytné vyniknout. Je známo, že většina nadnárodních společností používá technologii metalického tisku, a proto se právě tato technika začala spojovat s vynikající kvalitou. Když sami použijete tisk metalickou fólií, můžete své vánoční přání považovat za kousky vyšší kvality v porovnání s těmi obyčejnými, které sbírají prach na policích. Působí prestižně, vypadají luxusně a okamžitě budou spojeny s prémiovou značkou.

Nabídka vánočních přání