Skip to main content

6 tipů pro firemní PF karty a novoročenky

1. Vyberte správný vizuál novoročenky

Dejte si záležet na výběru designu pozdravu. Prohlédněte si nabídku na internetu, katalogy s pozdravy či kamenné obchody. Upřednostněte raději klasiku, výrazné barvy a extravagantní motivy mohou působit rušivě.

2. Zvolte neutrální text

Vyvarujte se obsahu vztahuje k náboženství, rodu, rase, etniku, věku, kultuře, sexuální orientaci a nevhodnému humoru. Pozitivní laděný citát je vítán. Nezapomeňte na individuální oslovení a vlastnoruční podpis. P re lepší identifikaci je možno uvést konkrétní jméno, příjmení, funkci zaměstnance, který zvykne komunikovat s adresátem a název firmy odesílatele, případně připojit k pozdravu vizitku.

3. Nechte si vytvořit pozdrav na míru

Počínaje grafickým návrhem, až po tisk pozdravu nechte v režii odborné firmy, uveďte Vaše požadavky, vyberte si z nabízených návrhů a nechte si vyrobit pozdravy externě. Profesionální vzhled pozdravu je i Vaší vizitkou.

4. Pošlete je včas

Naplánujte si odeslání vánočních pozdravů tak, aby byly adresátům doručeny týden před tím, na který vycházejí Vi anoce, vyhnete se tak riziku, že pozdrav přijde pozdě, respektive si ho adresát přečte až po svátcích.

5. Prezentujte se něčím jedinečným

Dnešní technologie tisku umožňují vzniknout speciálním vánočním pozdravem. V Dík rozmanitým povrchovým úpravám, rozměrům, výřezem, materiálem může být pozdrav zážitkem nejen pro zrak, ale i hmat či čich. Kvalitní tisk zajistí, že obrázky budou ostré, pozdravy nebudou rozmazané a barvy budou identické s návrhem v počítači.

6. Vánoční přání či PF karta?

Je jen na Vás zda se rozhodnete pro vanoční přání nebo jej spojíte s novoroční gratulací, každá možnost má své výhody. V případě jejich spojení, stačí zaslat jeden pozdrav, což ušetří čas pro zaslání, na druhé straně každý pozdrav zaslaný zvlášť může svědčit o Vaší pozornosti a svědomitosti.

Nabídka novoročenek